Waarop moet ik letten als ik het toestel voor de eerste keer opstart?
Als u voor de eerste keer opstart moet de Melitta® CAFFEO® SOLO® ingeschakeld zijn zonder de Claris® waterfilter maar met een vol waterreservoir.
Druk op de Aan/Uit knop om het toestel aan te zetten. De pomp werkt dan ongeveer 1 minuut om de lucht uit het toestel te verdrijven. Tijdens dit ontluchtingsproces is de pomp luider dan normaal omdat er nog geen water in het systeem zit. Dit is normaal en gebeurt niet meer wanneer u het toestel later opnieuw gebruikt.
In zeldzame gevallen kan de ontluchting niet worden uitgevoerd. Dan begint het proces automatisch opnieuw zodra er koffie wordt gezet met het toestel in wachtmodus (symbolen "Standby„ en "Koffiebonen" zijn opgelicht). Dit heeft absoluut geen gevolg voor de verdere werking van uw toestel. Herhaal deze procedure verschillende keren indien nodig door koffie te zetten tot het pompend lawaai aanzienlijk stiller wordt en er een volledige koffiecyclus is uitgevoerd.
Waarom is het water grijs na het aanbrengen van de Claris® waterfilter?
Het grijsachtige water komt van de actieve kool, die onmiddellijk na het aanbrengen van de waterfilter wordt weggespoeld. Dit is normaal en totaal onschadelijk voor uw gezondheid. Registreer de waterfilter in het systeem door meer dan 3 seconden tegelijk op de knop van koffiesterkte en de Aan/Uit knop te drukken. Maak dan het drupbakje leeg, breng de waterfilter aan en vul het waterreservoir met vers water. Druk op de knop koffiezetsterkte . Het toestel zal dan automatisch de filter omspoelen en het water zou weer helder moeten zijn. Mochten er echter nog steeds actieve kooldeeltjes in het water zitten, herhaal dan de procedure.



